Stěhování domácností

Každý z nás se minimálně jednou za svůj život stěhuje a chce, aby věci, ke kterým má vztah, zůstaly v pořádku a bez újmy. Stěhování domácností je jednou z nejčastějších služeb, které naše firma provádí. Zajistíme vše tak, aby pro vás i vaše věci dopadlo vše bezpečně, rychle a kvalitně.


Pokud si nevíte rady, jaké auto a kolik pracovníků zvolit, spojte se s námi a na základě telefonického rozhovoru určíme adekvátní vozidlo i počet pracovníků. Pokud si nejste jistí svou volbou, využijte ZDARMA prohlídku naším technikem, který v určený čas přijede na místo, určí adekvátní vozidlo a navrhne počet pracovníků i cenu. Výsledná cena se odhaduje dle velikosti vozidla, počtu pracovníků, objemu stěhovaných věcí, počtů pater, výtahu a délce donášky.


PRO DŮCHODCE A STUDENTY POSKYTUJEME 10% SLEVU NA VEŠKERÝ SERVIS!!!


Rádi zapůjčíme stěhovací krabice, obalový materiál, lepenky i další potřebné věci k pohodlnému stěhování.

Stěhování na klíč

Jste významná osobnost, politik, doktor, nebo se Vám jen nechce všechny Vaše věci balit a ztrácet tak Váš drahocenný čas? Potřebujete přestěhovat firmu, archiv, galerii nebo jiné prostory, ale nejste na tom s časem dobře? V tom případě jsme pro Vás připravili stěhování na klíč, díky kterému nebudete muset mrhat Vaším časem a vše může proběhnout i bez vaší asistence. Spolehnout se na nás můžete také tak, že se o Vašem záměru nedozví žádná třetí strana jako média či jiné agentury.


Na základě Vaší objednávky s námi dohodnete termín prohlídky naším technikem, kterému sdělíte seznam stěhovaných věcí a přání, které věci odstěhovat. Pokud máte podrobný plánek nového bydlení a rozmístění věcí, stačí nám jej zaslat, nebo v papírové podobě předat. O veškeré rozmístění a umístění věcí na své místo se postaráme a vy se tak budete moci přesunout s klidem do nového bydlení bez práce, zbytečných nervů a námahy.

Postaráme se o kompletní servis, zabalení věcí z poliček, vyndání Vašich knih z knihovny do krabic, zajištění proti poškození Vašeho nábytku a veškerých drobností, které byste museli mít oproti klasickému stěhování již připravené. Veškeré spotřebiče jako pračku, myčku, ledničku odpojíme a v novém bydlení opět připojíme. Poznámka: V novém bydlení je potřeba mít připravené přípojky, aby bylo možné spotřebiče připojit.

Jak stěhování probíhá?

1) V uvedený termín a čas přistavíme vozidlo.
2) Obalíme veškeré věci, případně demontujeme nábytek.
3) Sneseme věci do stěhovacího vozidla.
4) Zajistíme věci ve vozidle proti poškození.
5) Přejezd na cílové místo (případně několik vykládek).
6) Vyložení a rozmístění věcí dle Vašich požadavků, případně plánků.
7) Odvoz použitých obalových materiálů.
8) Odjezd, nebo případná likvidace starého nábytku na sběrný dvůr.