O nás

Díky zkušenostem, které jsme za mnoho let načerpali, můžeme poskytnout kvalitní služby jak jednotlivcům, tak velkým firmám. Nehrajeme si na obrovskou firmu a stavíme na rodinných hodnotách, které přispívají k individuálnímu přístupu u každého zákazníka. Snažíme se proto, aby stěhování pro naše zákazníky nebylo stresující, ale naopak se nikdo z nich nemusel o nic starat. Díky stálému a vyškolenému týmu ví každý, jakou má funkci a jakého úkolu se na stěhování zhostit.

Naše přednosti

Při stěhování nikdy nikoho nestresujeme, usmíváme se a snažíme se zákazníkovi vyjít maximálně vstříc, protože i dobrá nálada pomůže k menším starostem a spokojenosti našeho zákazníka. Zákazník a jeho spokojenost je u nás vždy na prvním místě. I když spousta firem má stejné heslo, jen málo z nich se tím řídí. U nás si můžete být jistí tím, že Vám náladu nikdy nezkazíme, a naopak se budeme snažit podpořit k dobré náladě i Vás.

Naše stěhovací služby

Na českém trhu je několik stovek stěhovacích společností, ne každá však stěhuje tak, jak by mělo stěhování vypadat. Spousta společností ignoruje obalení nábytku, to že zákazník má ke svým věcem nějaký vztah, ať už z dětství, či nějaké jiné životní události. Na to vše myslíme a snažíme se každý stěhovaný kus zajistit tak, aby při jeho manipulaci a následnému stěhování nedošlo k žádné kolizi. Skleněné sošky, držáky, to vše balíme do ochranné bublinkové fólie a prokládáme fólií a snižujeme tak riziko poškození.