Vyklízení bytů, domů a jiných nemovitostí po Praze a okolí

Jak vše probíhá?

V mnoha případech se stává, že se potřebujete vypořádat s prostory, bytem, domem či velkou plochou, kde se nachází spousta nepotřebných kusů nábytku a jiné krámy, které potřebujete zlikvidovat a vaše síly na to již nestačí. Rádi vám pomůžeme s vyklizením půdy, sklepu, bytu, pozůstalosti, či jiné nemovitosti. Nabízíme také rychlé a efektivní likvidace velkých skladových komplexů, areálů nebo rovnou firem v likvidaci. Dokážeme se postarat o likvidaci téměř čehokoli. Vždy je potřeba udělat časový plán prací, který vám zkalkulujeme dle objemu věcí, které se budou likvidovat na sběrný dvůr, nebo rovnou třídící linku. Problém nejsou ani objemné a těžké předměty.

Stačí se s námi spojit, sdělit informace o místě, které potřebujete vyklidit, či uklidit a my se o zbytek postaráme. Rádi také převezeme stavební materiál dělníkům, či lidem, kteří svůj byt rekonstruují, nebo jinak upravují. S vyklízením nemovitostí, skladů, sklepů, či pozůstalostí máme bohaté zkušenosti, díky čemuž nemusíte mít vůbec žádné obavy a starosti.

Co dokážeme zlikvidovat a odvézt?

Téměř nic pro nás není problém. Starou suť, dřevěné trámy, desky, betonové nosníky, koberce, lina, umyvadla, staré vany, toalety a další materiál, který nelze vyhodit běžně do popelnic. Pro kanceláře právníků, doktorů i jiných významných osob nabízíme skartace starých dokumentů i likvidaci jiných odpadů.