Stěhování firem, kanceláří, úřadů či skladů

Jak probíhá stehování?

Naše stěhovací služby v širokém měřítku využívají i právnické osoby, kterým poskytujeme stěhování kanceláří, malých i velkých firem, nebo stěhování skladů, a to jak po celé Praze, tak i ČR. Tyto služby poskytujeme i v případě stěhování do zahraničí.

Stěhování firem je naší další denní činností a podobně jako u stěhování kanceláří nebo skladů, můžeme díky našim bohatým zkušenostem, splnit jakákoliv vaše přísná kritéria a náročné požadavky. Tyto služby poskytujeme prakticky non-stop. Tudíž vás rádi přestěhujeme v jakoukoliv hodinu, den, či v časovém termínu. Ke stěhování kanceláří a firem, poskytujeme i řadu dalších doplňkových služeb. Zaručeně ochráníme vaše citlivé data a další cenné dokumenty, stejně tak i vaše cennosti, případně i trezory.

Pokud se jedná o větší stěhování kanceláří, firmy, skladových prostor či rovnou o velkou budovu úřadu, je potřeba zaslat na místo konání našeho technika, který zaznamená objem stěhovaných věcí a určí přesný počet vozidel a členů stěhovacího týmu, díky čemuž zaručí bezproblémový rychlý chod celého stěhování, ale také vám pomůže ušetřit peníze. V tomto případě nás prosím kontaktujte pro sjednání schůzky s naším technikem a nezávazné určení ceny celého stěhování.

Stěhování s ozbrojeným doprovodem

Mezi dotazy pro stěhování kancelářských prostor, nebo větších firem se často setkáváme s otázkami, zda umíme ochránit i citlivá, soukromá data, či důležité písemnosti. Pro tento druh stěhování nabízíme stěhování s ochrankou. Veškeré stěhování probíhá za dohledu bezpečnostní agentury, která střeží jak nakládané vozidlo, tak i prostory, ze kterých se citlivá data stěhují. Po uzavření stěhovacího vozidla bezpečnostní agentura zajistí dveře pečetí a následuje stěhovací vozidlo do místa vykládky, kde jej odpečetí a následně zabezpečí prostory před budovou i v její bezprostřední blízkosti. Díky tomu nehrozí odcizení, nebo poškození důležitých dat. Tento druh stěhování je doporučen doktorům, právníkům a dalším významným osobnostem, či institucím. Nebojte se na nás obrátit a zeptat se.