Stěhování bytů a domácnosti

Jak probíhá stehování?

Každý z nás minimálně jednou za svůj život zažije stěhování bytu a domácnosti. K tomu patří starosti i obavy, aby se během stěhování nábytku, nic nepoškodilo. Ke svým věcem totiž velice často máme kladný vztah. S námi se skutečně nic poškodit nemůže. Stěhování bytů, malých či velkých domácností, nebo domů, je jednou z nejčastějších služeb, které naše stěhovací firma provádí a máme tak v této oblasti bohaté zkušenosti. Zajistíme vše tak, aby stěhování nábytku a vašich věcí bylo rychlé a bezpečné.

Rádi vám také pomůžeme, aby vaše stěhování bylo co nejlevnější. Toho se snažíme docílit hned několika způsoby. V první řadě k samotnému stěhování bytů a domácností v Praze, i po celé České republice, poskytujeme i další doprovodné bezplatné stěhovací služby. Současně vám naše stěhovací firma ráda kdykoliv poskytne konzultaci zdarma a prohlídku naším technikem, který v určený čas přijede na místo, určí adekvátní vozidlo a navrhne počet pracovníků, díky čemuž vám pak může navrhnout ideální služby a řešení, což vám může ušetřit jak váš drahocenný čas, tak peníze. Stačí nás jen kontaktovat. Rádi poradíme i po telefonu.

Zároveň lze také za určitých podmínek získat i výraznou slevu za stěhování, o čemž se můžete přesvědčit v ceníku služeb.

Chcete-li mít ucelenou představu o tom jak stěhování probíhá, není nic snazšího, než si přečíst informace v příslušné sekci našeho webu, nebo nás rovnou kontaktovat.

Rádi zapůjčíme stěhovací krabice, obalový materiál, lepenky i další potřebné věci k pohodlnému stěhování.

1.
V uvedený termín a čas přistavíme vozidlo.
2.
Obalíme veškeré věci, případně demontujeme nábytek.
3.
Sneseme věci do stěhovacího vozidla.
4.
Zajistíme věci ve vozidle proti poškození.
5.
Přejezd na cílové místo (případně několik vykládek).
6.
Vyložení a rozmístění věcí dle vašich požadavků, případně plánků.
7.
Odvoz použitých obalových materiálů.
8.
Odjezd - platba, nebo případná likvidace starého nábytku na sběrný dvůr.

Stěhování na klíč

Stěhování na klíč je naše doplňková stěhovací služba, která je vhodná pro ty, kterým se nedostává dostatek volného času. Stěhování bytů, vaší domácnosti, uděláme zcela za vás. Díky této službě nebudete muset mrhat vaším časem a vše může proběhnout i bez vaší asistence.

Na základě vaší objednávky s námi dohodnete termín prohlídky naším technikem, kterému sdělíte seznam stěhovaných věcí a přání, které věci odstěhovat. Pokud máte podrobný plánek nového bydlení a rozmístění věcí, stačí nám jej zaslat, nebo v papírové podobě předat. O veškeré rozmístění a umístění věcí na své místo se postaráme a vy tak nemusíte být během stěhování vašeho bytu a nábytku marnit svůj čas. S klidem se pak přesunete do nového bydlení bez práce, zbytečných nervů a námahy.

Postaráme se o kompletní servis, zabalení věcí z poliček, vyndání vašich knih z knihovny do krabic, zajištění proti poškození vašeho nábytku a veškerých drobností, které byste museli mít oproti klasickému stěhování již připravené. Veškeré spotřebiče jako pračku, myčku, ledničku odpojíme a v novém bydlení opět připojíme.

Poznámka: V novém bydlení je potřeba mít připravené přípojky, aby bylo možné spotřebiče připojit.