Stěhování uměleckých předmětů

Jak probíhá stehování?

Jelikož je náš tým stálý a vyškolený, víme jak se postarat o křehké umělecké předměty v podobě sošek, obrazů či drahých váz, skel apod. K tomuto stěhování používáme speciální dřevěné boxy, případně boxy z papíru, které pro Vás vyrobíme na míru. Víme, že při této manipulaci je potřeba obezřetnosti, opatrnosti a hlavně křehkého zacházení.

Nebojte se na nás obrátit. Rádi Vám i po telefonu sdělíme, jak by stěhování přímo pro Vás mohlo vypadat, a na základě informací zvolíme vhodné obalové vybavení a boxy. Pokud stěhujete drahé obrazy, sošky nebo exempláře, které je potřeba zajistit proti odcizení během stěhování, využijte naší služby stěhování s ozbrojeným doprovodem.

Stěhování uměleckých předmětů s ozbrojeným doprovodem

Veškeré stěhování probíhá za dohledu bezpečnostní agentury, která střeží jak nakládané vozidlo, tak i prostory, ze kterých se citlivá data stěhují. Po uzavření stěhovacího vozidla bezpečnostní agentura zajistí dveře pečetí a následuje stěhovací vozidlo do místa vykládky, kde jej odpečetí a následně zabezpečí prostory před budovou i v její bezprostřední blízkosti. Díky tomu nehrozí odcizení nebo poškození drahých předmětů, či obrazů. Tento druh stěhování doporučujeme i při stěhování doktorů, právníků případně pak pro galerie nebo jiné vyznamné instituce.