Reference

Co o nás říkají zákazníci

Doporučení spokojených zákazníků, a jejich hodnocení naší stěhovací firmy a stěhovací služby, jsou důkazem toho, že stěhování s námi je dobrou volbou.

Doporučení spokojených zákazníků, a jejich hodnocení naší stěhovací firmy a stěhovací služby, jsou důkazem toho, že stěhování s námi je dobrou volbou.

Vydavatelství Taktik s.r.o.

Chcela by som sa podeliť so skúsenosťou so sťahovaním s firmou Stěhování J@M.

Ďakujem pánu Pohořelému, jeho kolegovi a zamestnancom za vysoko profesionálny a ústretový prístup k môjmu sťahovaniu zo SR do ČR. Nebolo to vôbec jednoduché, ale pán Pohořelý to zvládol úplne fantasticky, v pohode a za výbornú cenu. K zákazníkovi pristupuje s maximálnou ochotou a veľmi príjemne. Túto firmu môžem len odporúčať a určite ju využijem aj v budúcnosti. Prajem mu do budúcnosti veľa zákazníkov, ktorí budú iste spokojní ako aj ja !

Mgr.Cholujová E., Kročehlavy

Dobry den pane Pohorely,
jeste jednou Vam musim podekovat za perfektne odvedenou praci. S radosti vase stehovaci sluzby doporucim dal a to nejen pro skvelou organizaci, pripravu, pristup plny optimismu a humoru, ale hlavne pro vyjimecny lidsky pristup. S vami mohou vsichni stehovat kazdy den, s radosti a bez obav. Preji cele Vasi parte hodne sil a mnoho spokojenych klientu,

Alena Jurásková

Milý pane Pohořelý,

je to týden, co jsme využili služeb Vaší firmy při stěhování nábytku z Hovorčovic do Prahy. Bylo to již podruhé, co jsme se na Vás obrátili, protože při prvním stěhování jsme byli s Vašimi službami naprosto spokojeni. Přesvědčilo nás hned několik důležitých hledisek: časová přesnost, připravenost, ochota, vstřícnost, klidné chování, opatrnost při manipulaci s nábytkem, čistý a udržovaný stěhovací vůz, férové ceny a v neposlední řadě Vaše dobrá nálada a optimismus. Pokud budeme v budoucnu stěhovat další nábytek, volba stěhovací firmy je jasná. Vřele ji doporučím i našim známým. Přeji hodně úspěchů a mnoho dalších spokojených klientů.

RD Hovorčovice

„Z e-mailu naší spokojené zákaznice“

reaguji na Váš email s dotazem, jak jsme byli spokojeni se stěhováním piana z Prahy na Vysočinu.
Má odpověď je, že jsme spokojeni byli, a to až překvapivě dobře a mile, téměř by se dalo napsat, že jsme byli spokojeni na 100%. Piano stojí na svém místě, není ani o chloupek méně nenaladěnější než bylo před převozem, na dřevě ani oděrka navíc. Naprosto profesionálně jste zvládli komplikovanou situaci s naší první verandou, kdy už jsem se vzdala veškeré naděje a představovala si, že piano skončí v garáži, protože prostě přes první verandu neprojde, přesto jste vše bravurně zvládli a piano se náhle ocitlo pod schodištěm…bohužel schodištěm tak strmým, že když jsem po výstupu pohleděla na Vaše tváře zrudlé námahou, nemohla jsem se než zastydět za to, že po někom požaduji tak nevýslovnou práci…
Kdykoli ke svému téměř 300 kilogramovému pianu nyní usednu, vzpomenu si nejdříve na Vás…

Vaši firmu jsme si najali nikoli s ohledem na částku, kterou budete požadovat, ale především díky stylu Vašeho nabídkového emailu, který na nás zapůsobil velmi profesionálně.
Nebyla jsem sice svědkem Vaší práce u nás v bytě v Praze, ale zde na Vysočině jste svou profesionalitu jen potvrdili. Jste rychlí a spolehliví. Proto kdykoli budeme potřebovat cokoli objemnějšího přestěhovat ať do Prahy nebo z Prahy, obrátíme se s důvěrou na Vaši firmu, přičemž Vás dopředu upozorňuji, že nejtěžší kus nábytku v naší domácnosti již byl úspěšně přestěhován 🙂

S pozdravem a přáním, ať Vaše firma jen vzkvétá

P. Homolová

Tuto stěhovací firmu mohu určitě doporučit. Jejich služeb jsem využila při stěhování zařízení firmy. Pánové dokázali do auta narovnat neuvěřitelné množství skříněk a regálů, které si přímo na místě vlastnoručně rozebrali na skladnější kusy. Vše dovezli v naprostém pořádku. Podruhé jsem neváhala a domluvila si s nimi termín i na stěhování soukromé. Co bylo třeba, obalili folií, skleněnou knihovnu ještě do dalších vrstev. Bez úhony dorazily do nového bydliště i rybky v akváriu a spousta kytek. Služby této firmy jsou opravdu profesionální. Domluvit termín vyhovující oběma stranám je samozřejmostí. A musím říci, že i cena za stěhování byla velmi příznivá. Takže doporučuji všem případným zájemcům a firmě přeji hodně spokojených zákazníků.

Lenka Jelínková | Lékárna Galenika

Sháněli jsme stěhování v Praze, ale snad každá společnost, která stěhování po Praze nabízela, měla poněkud přemrštěné ceny, nebo se ji nehodil termín. Netušil jsem kolik může stěhování po Praze stát a kolik problémů může vzniknout se stěhováním domácnosti. Nakonec nám známý poradil tuto firmu a můžu říct, že nám to ušetřilo jak čas, tak peníze, ale co je to nejdůležitější ušetřilo nám to nervy! 😀 Stěhování bytu proběhlo úplně v pořádku.Hodně si cením vstřícného jednání, užitečných rad a celkově dobře odvedené práce. Pokud zvažujete stěhování po městě Praha, vřele doporučuji tuto firmu. Až někdo ze známých bude potřebovat stěhováním, vím za kým ho poslat. 🙂

P. Jarý

Chtěla bych moc poděkovat za profesionální stěhovací služby, kterých jsem v poslední době využila víckrát. Z důvodů stěhování do Irska jsem prodávala veškerý nábytek a potřebovala jsem jej převézt k novým majitelům, kteří neměli možnost si nábytek odvézt sami. Pánové byli strašně moc šikovní, ať už šlo o stěhování rohové sedačky, kterou rozložili, šetrně obalili a u nových majitelů zase složili dohromady, nebo pračky, kterou bylo potřeba odpojit a přestěhovat, a také cca 20 ks velkých a těžkých krabic, které se musely obalit, zvážit a naložit. S domlouváním termínů nebyl nejmenší problém, vždy se snažili přizpůsobit a vyjít vstříc, celkově byla komunikace rychlá a profesionální – prostě skvělá. Firmu určitě doporučiji všem, kteří chtějí prožít stěhování v klidu, bez stresu a bez starostí. Ještě jednou moc děkuji.

Eva Bajerová | Evio Design

Vážení, Ráda bych tímto celému Vašemu týmu poděkovala za stěhování klientky naší kanceláře. Zejména oceňuji Vaši časovou flexibilitu, kdy klientka své časové nároky měnila. Dále jste byli velmi vstřícní při samotném stěhování a prostě jste si dokázali se situací skvěle poradit.

S pozdravem
Barbora Cílková

Advokátní kancelář | Seddons s.r.o.

Veliká spokojenost. Profesionální přístup, velmi milé jednání. Počet zapůjčených krabic nám nestačil, bez problémů přivezli další. Rozebrali a na místě opět složily neskladné kusy, nábytek a křehké věci zabalili do fólií. Vše dovezli v naprostém pořádku. Termín dohodnut bez problémů, cena velmi příznivá. Služby této firmy jsou perfektní a mohu jen vřele doporučit.

Eva Kubíčková