Průběh stěhování

Jak probíhá stěhování?

Bojíte se, že nebudete vědět, jak se na vašem vlastním stěhování zachovat? Nestěhovali jste se nikdy a máte obavy, že to nelze zvládnout? Obraťte se na nás a vězte, že díky naším zkušenostem a vyškolenému týmu bude i vaše stěhování probíhat bez sebemenších zádrhelů.

Na každé zakázce si s objednavatelem stěhování projdeme stěhované věci. To proto, abychom věděli, jaké věci se budou postupně balit a odnášet a jaké mají naopak zůstat v místnosti, případně místnostech. Probereme s vámi, jak stěhování bude probíhat a kdo se jakého úkolu zhostí, abyste měli přehled. Každý z teamu se vždy na začátku představí. Budete tak mít dokonalý přehled, kolik nás je. Pokud budete chtít v průběhu stěhování s čímkoli pomoct, nebojte se obrátit na kohokoli z nás. Pokud nebude pracovník dostatečně proškolený, aby vám mohl bezchybně pomoci, osloví sám někoho z dalších pracovníků a pokusí se vám pomoci.

1.
V uvedený termín a čas přistavíme vozidlo.
2.
Představíme se a společně si projdeme stěhované věci.
3.
Obalíme veškeré věci, případně demontujeme nábytek.
4.
Sneseme věci do stěhovacího vozidla.
5.
Zajistíme věci ve vozidle proti poškození.
6.
Přejezd na cílové místo (případně několik vykládek).
7.
Vyložení a rozmístění věcí dle vašich požadavků, případně plánků.
8.
Odvoz použitých obalových materiálů.
9.
Odjezd - platba, nebo případná likvidace starého nábytku na sběrný dvůr.

* u zahraničního stěhování je důležité sepisovat seznam stěhovaných věcí a dodržovat váhu, které stěhovací vozidlo může vézt.