Stěhování pračky a sušičky v Praze

V každé domácnosti máme klasicky pračku. Několik let jsou domácnosti obohacené o další pomocníky a tím jsou sušičky prádla, které udělají veškerou práci za nás. Stačí prádlo z vaší pračky přesunout do sušičky

V každé domácnosti máme klasicky pračku. Několik let jsou domácnosti obohacené o další pomocníky a tím jsou sušičky prádla, které udělají veškerou práci za nás. Stačí prádlo z vaší pračky přesunout do sušičky a za pár minut, nebo hodin vytahujeme prádlo čisté a suché. Spousty z nás ale řeší opravy, nebo nákup nových spotřebičů.

Odvoz staré pračky, či sušičky prádla na sběrný dvůr Praha

Pokud hledáte firmu, která se postará o demontáž pračky, či sušičky v Praze, či jejím okolí, přijede, odmontuje a odveze spotřebič na sběrný dvůr, obraťte se na nás. Jsme schopni na vaší poptávku reagovat téměř okamžitě, nebo nabídneme co nejbližší možný termín, případně zkusíme vyhovět v pozdějších večerních hodinách a spotřebič odvezeme na sběrný dvůr den následující. Dokážeme také po dohodě namontovat nový vodovodní kohout k pračce. Často se totiž stává, že pokud stěhujeme pračku, nelze starý vodovodní kohout uzavřít a tak zákazníci řeší kohout nový. Snažíme se ve svém vybavení tyto kohouty mít a následná oprava potom zabere sotva pár minut.

Připojení a montáž pračky, či sušičky prádla Praha

Pokud máte spotřebiče dovezené kurýrní službou, můžete nás využít na vynesení do patra a zapojení, pokud vám není vyhověno ze strany obchodu. Rovněž dokážeme nainstalovat mezišuplík díl mezi pračku a sušičku a spotřebiče na sebe umístit. Koneckonců můžete využít i naší kompletní službu, dovezení spotřebičů, odpojení staré pračky, odvezení na sběrný dvůr a následné vynesení a zapojení nových spotřebičů. Zavolejte nám, nebo napište, rádi vám sdělíme cenu po telefonu, mailu či vyplněním našeho kontaktního formuláře.