Stěhování Praha 9

Oblíbenou pražskou lokalitou ke stěhování pro rodinný či profesní život poskytuje bezesporu městská část Praha 9. Důvodů může být hned několik; strategické umístění, vynikající dostupnost, kulturní vyžití a dostatek možnosti trávení volnočasových

Oblíbenou pražskou lokalitou ke stěhování pro rodinný či profesní život poskytuje bezesporu městská část Praha 9. Důvodů může být hned několik; strategické umístění, vynikající dostupnost, kulturní vyžití a dostatek možnosti trávení volnočasových aktivit. Nejen tento výčet k nám přivádí klienty se žádostí o pomoc se stěhováním bytu na Praze 9, či v rámci této čtvrti, nebo také stěhování kanceláří, kterých je v této lokalitě opravdu přehršle.

Velmi často se díky profesnímu růstu jedinců či firem jedná o stěhování z bytové kanceláře do klasických kancelářských prostor typu openspace. Při stěhování kancelářských prostor či větších firem se často setkáváme s dotazem, zda-li jsme schopni ochránit citlivá data a cenné písemnosti. Pro tuto realizaci, a to nejen v rámci stěhování Prahy 9, nabízíme doprovod během přesunu věcí za účasti osvědčené bezpečnostní agentury.

Stejně tak jako klademe důraz na bezpečnost při průběhu přesunu věcí právnických osob, je pro nás prioritní i komfort stěhování bytů z řad soukromých klientů. Krom standardního přestěhování vašich věcí, jsme schopni poskytnout i službu přestěhování bytu na klíč. Tato doplňková služba je přímo ideální pro ty, kteří nemají příliš volného času, nebo dostatek nervů při balení a samotné koordinaci. Přestěhování vaší domácnosti jsme schopni udělat zcela za vás a to i bez vaší přítomnosti či asistence a totéž platí i pro nastěhování do nových prostor. Nedělejte si proto vrásky se stěhováním, zařiďte si důležité pochůzky, třeba na Finančním úřadě Prahy 9 či jiných časově náročných institucí, a stěhování ponechte na našich profesionálech.

Chcete-li zjistit cenu vašeho konkrétního stěhování, můžete pro orientaci využít náš ceník stěhování v Praze či se obrátit přímo na nás.

Pokud se stěhujete nebo chystáte přestěhovat na Prahu 9, či do jiné pražské části, přejeme vám řádně zabalené skleničky, nezmačkané košile a minimálně vydřeného potu. Anebo řečeno lépe: Stěhujte se s námi!