Banánové krabice na stěhování v Praze

Krabice od banánů pro snadné stěhování v Praze i po České republice

Pokud jste se dříve chtěli stěhovat, neměli jste moc možností, jak si zajistit kvalitní stěhovací krabice. Stěhovací společnosti je moc nepůjčovali a každý stěhovaný člověk, nebo rodina, která se stěhovala po Praze si je musela dostatečně dopředu zajistit tak, aby byla připravená na den stěhování. Jako nejvhodnější krabice na stěhování se potom osvědčila banánová krabice, která se dala zajistit v každé větší i menší zelenině, nebo malém krámku. Nyní si lidé jezdí pro banánové krabice na stěhování do obchodních domů, ale pokud potřebujete krabice ihned, je to celkem problém a zabere to i spousty času.


Banánová krabice

Půjčujeme a zajistíme banánové krabice na stěhování

Jako stěhovací společnost nabízíme naším zákazníkům několik druhů krabic na stěhování, avšak v poslední době jsme pro zapůjčování stěhovacích krabic udělali mnoho změn a rozhodli se zapůjčovat banánové krabice, které jsou pro veškeré materiály připraveny, pečlivě kontrolovány a jsou tak vhodné na stěhování knih, křehkého nádobí, ale i drobností. Můžeme zapůjčit krabice s pevným dnem, ale i klasické banánovky, které znáte z obchodů.


Banánová krabice na stěhování v Praze

Prodáváme banánové krabice

Pokud si jste jistí tím, že banánové krabice budete potřebovat mnohem delší dobu, než je potřeba na vybalení vašich věcí po stěhování, můžete si od nás stěhovací krabice od banánů zakoupit. Jeden kus prodáváme za cenu 30,-Kč a jsme schopni Vám jich doručit tolik, kolik budete jen potřebovat. Každá krabice je pečlivě kontrolována. Nosnost banánových krabic je něco kolem 30kg což je ideální i pro uložení knih a jiných těžších věcí, které je potřeba uchránit, navíc se na sebe banánové krabice jdou krásně štosovat ve stěhovacím vozidle a zaberou tak mnohem méně místa, než několik různě velikých krabic.


Prodej a zapůjčení banánových krabic - ceník


Banánová krabice Zapůjčení Prodej
Méně než 10ks ZDARMA při stěhování naší firmou 40 Kč/ks
Méně než 20ks ZDARMA při stěhování naší firmou 35 Kč/ks
Více než 20ks ZDARMA při stěhování naší firmou 30 Kč/ks