Odvoz nového nábytku z obchodních domů IKEA, Sconto, Asko, XXX Lutz, Phase a další

Hledáte spolehlivou a rychlou stěhovací firmu z Prahy, která vám odveze nový nábytek z obchodního domu IKEA, Sconto, Asko a dalších? Přijdou vám poplatky za odvoz drahé? Donesou vám krabice a vaše zboží pouze k prvním uzamykatelným dveřím a dále nic? Obraťte se na nás. Jsme mladá rozvíjející se společnost, která dbá na to, aby byl zákazník vždy spokojen. Náš vyškolený stěhovací tým vám vynese sedací soupravu, nové skříně, to vše s úsměvem i ochotou. Zastáváme pořekadlo, že zákazník je u nás vždy na prvním místě. Zavolejte nám, nebo pošlete dotaz, odpovíme vám a dohodneme přepravní dny. Vaše zboží také rádi vyzvedneme a vše zajistíme bez vaší asistence. Na nás se můžete spolehnout.


Montáž nábytku Praha i okolí

Koupili jste si novou skříň, sedací soupravu, nebo jiný kus nábytku a nechcete ztrácet čas jeho montováním? Obraťte se na naší stěhovací službu, která vám zajistí montáž nábytku i jeho odvoz z obchodního domu. Přijedeme, naložíme, vyneseme, složíme a papírový odpad včetně všech plastů a dalších odpadů zlikvidujeme na sběrném dvoře.


Odvoz použitých kartonů na sběrný dvůr

Smontovali jste skříň a nevíte kam s objemným odpadem? Zavolejte nám a my přijedeme zlikvidovat veškerý odpad na sběrný dvůr. Likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme sklepy, domy, byty a odvážíme i nepotřebný kancelářský nábytek. Zavolejte nám a dohodněte si odvoz nevhodného nábytku.