Odvoz starého nábytku a spotřebičů na sběrný dvůr zdarma

Koupili jste nemovitost ve které je starý a nepotřebný nábytek, kterého se chcete zbavit? Je zde plno krámů, které vám zabraňují nastěhování do nového bydlení a hledáte stěhovací společnost, která by vás tohoto harampádí zbavila? V některých případech po obhlídce nábytku zjistíme, že by se nám nábytek hodil a tak oproti nábytku vaši nemovitost vystěhujeme zdarma. Pokud se nám nic nehodí, nabídneme vám cenu za kterou lze vše odvézt a na základě dohody v uvedený termín přijedeme, vše nepotřebné vynosíme, odvezeme a postaráme se, aby jste měli odstraněno vše dle dohody. Nabízíme odvoz nábytku zdarma. Odvezeme starý nábytek zcela zdarma, pouze tehdy pokud je dále prodejný, nebo se hodí k dalšímu prodeji.


Přeprava na sběrný dvůr - ekologická likvidace odvoz starého nábytku

Pokud se nám nábytek nelíbí a nelze jej už z nějakého důvodu použít, jsme schopni zajistit odvoz starého nábytku na sběrný dvůr, kde vše rozdělíme na papír, kov, plasty, dřevo, objem a další. Vše necháme ekologicky zlikvidovat. Je ale veliká šance, že zrovna váš nábytek je dále použitelný a pak se s vámi nemáme problém dohodnout, kolik vám doplatíme za váš nábytek, nebo opačně kolik doplatíte vy nám.


Vybavení bytu, spotřebiče, sedací soupravy, postele a další

Co všechno se může nechat zdarma vyhodit na smetiště, nebo sběrný dvůr? Je toho opravdu hodně, válendy, sedací soupravy, stoly, židle, křesla, psací stoly, ale i sklo, knihy a další. Zkuste nás oslovit, my přijedeme a zhodnotíme. Jsme schopni zajistit vyklízení starého nábytku z velkého domu, bytu, nebo jen sklepa.


Nechceme vás zdržovat

Nechceme vás zdržovat soupisem věcí a tak nám zanechte vzkaz případně nám zavolejte a vyjmenujte nám co pro nás máte a odkud jste. Náš technik dorazí v co možná nejkratším možném termínu na obhlídku, kde s vámi dohodne podrobnosti.