Stěhování piána Praha

Určitě jste se s tím už setkali. Ať se to stalo přímo vám, vašim blízkým či přátelům vašich přátel. Mnoho lidí má doma piáno, na které si s dětmi po večerech hraje, nebo je to jen koníček pro vypnutí ze všedního dne. Jednoho dne se ale z vašeho krásného piána vyklube něco zcela jiného. Většinou během stěhování piána totiž zjistíte, že piáno je vlastně pianino nebo klavír. Pro laiky jsou tyto názvy synonymní záležitostí, ale pro odborníky, mezi které se řadíme i my jakožto stěhovací firma, jsou drobné či větší nuance mezi klavírem či pianinem zásadní. Za léta praxe a nepočítaje odstěhovaných hudebnin se z nás totiž tak trochu odborníci na tyto krásné nástroje stali.


Ve stěhování těžkých břemen se řadíme mezi špičku na českém trhu. Za léta zkušeností jsme si pro stěhování pián, stěhování klavírů či pianin, které mezi stěhování těžkých břemen patří, našli zvláštní zalíbení. Tato těžká břemena vyžadují jinou než jen fyzickou práci. Přímo si říkají o zvláštní zacházení a respekt, který z nich číší. Jsme stěhovací firma, která má ráda výzvy a každé takové stěhování piána či stěhování klavíru pro nás výzvou jednoznačně je. Každý nástroj je nutné předem důkladně připravit, zabalit a uvážit, kolik lidí bude pro přestěhování tohoto těžkého břemene zapotřebí. Naši odborníci znají dobře hranici svých sil a možností a předem proto našim klientům můžeme říci, v kolika lidech jsme schopni jejich hudební drahocennost přestěhovat. Neslibujeme nemožné, jelikož přesně víme, co stěhování takových těžkých břemen obnáší. Za dobu našeho fungování na trhu jsme přestěhovali i plnopancířová piána a nikdy nedošlo k sebemenšímu poškození.


Pro vás, kteří se chystáte stěhovat a máte doma větší hudební nástroj a už teď máte noční můry, že se s ním něco během stěhování stane, můžeme jen a jen uklidnit. O váš klavír, piáno či pianino se postaráme s největší možnou péčí. Ale ať za naší profesionalitu nemluví jen slova, přesvědčte se sami – několik fotografických momentek mluví za vše.


Těšíme se, že se o svou starost při stěhování podělíte právě s námi!


Chcete-li zjistit cenu vašeho konkrétního stěhování, můžete pro orientaci využít náš ceník stěhování v Praze či se obrátit přímo na nás. Rádi Vám sdělíme, či uděláme přibližnou kalkulaci vašeho stěhování v Praze, či jejím okolí.