Stěhování pianina po Praze

Tak k tomu došlo. Potřebujete přestěhovat váš milovaný hudební nástroj a vůbec se vám do toho nechce. Ale nebojte, máme pro vás dobrou zprávu. Vy ho stěhovat nebudete, protože my se o to postaráme. Použijeme k tomu úsměv, pohodové vystupování, profesionalitu, kvalitní vybavení. Zajistíme, aby přeprava proběhla s maximální péčí a jistotou každého pohybu.


Jak to probíhá

Potřebujete zajistit přepravu pianina po Praze? Po objednání našich služeb přijedeme k vám, pečlivě zkontrolujeme a změříme každé místo, kterým bude váš hudební nástroj procházet, přeměříme samotné pianino či klavír. Abychom předešli odřeninám jak na vašem nástroji, tak na jakékoliv ploše, se kterou by mohl dojít ke styku, vždy obalujeme jakýkoli hudební předmět do stěhovacích dek a stretch fólie. Hudební nástroj je potom ochráněn před nepřízní počasí, ale i před menším škrábancem, či jiným oděrkám.


Podobně probíhá stěhování trezoru. Naši zaměstnanci, zkušení ve stěhování těžkých břemen, snesou pomocí speciálních popruhů váš trezor po schodech a naloží do stěhovacího auta. U těžších trezorů je zapotřebí přídavného speciálního náčiní. Proto nás prosím kontaktujte v případě, že váš trezor přesahuje váhy nad 350 kg. Bližší informace najdete v našem přehledu stěhování materiálu v ceníku.

Mimochodem věděli jste, že nejen Praha je naše lokalita pro stěhování? Stěhovací služby nabízíme po Praze a okolí, ale také po celé České republice a EU!


Jsme tu pro vás

Stěhování těžkých břemen je naše doména. Při každé přijaté objednávce pro stěhování pianina, piana, klavíru, trezoru se řídíme následujícím: váš majetek, váš poklad. A od toho se odvíjí náš přístup ke stěhování každého vašeho pokladu. Nejen, že jsme vybaveni potřebnou technikou, ale i příjemným vystupováním, profesionalitou a pečlivostí. Mrkněte na naši fotogalerii. Uvidíte celý postup stěhování těžkého břemena.