Vyklízení bytů a odvoz nábytku na sběrný dvůr

Pokud v Praze hledáte firmu, která vám vyklidí váš byt od nepotřebného nábytku, narazili jste správně. Jsme připraveni vyhovět vám ve všem potřebném. Zaobíráme se vystěhováním nábytku z bytu a odvozem nepotřebných věcí na sběrný dvůr. Postaráme se o rozebrání skříní, stolů, kuchyňských linek, věšáků, držáků i různých podlahových krytin. Odvezeme staré koberce, plovoucí podlahy a se vším si poradíme.


Vyklízení bytů Praha

Potřebujete urgentně vyklidit byt, nebo dům od nepotřebných věcí v Praze? Nabízíme vám veškerý servis, vyklízení bytů a jejich přípravu na jejich prodej. Rozebereme starou kuchyň, odvezeme skříně, stoly, židle, koberce.


Odvoz staré sedací soupravy a doprava nové

Kupujete si novou sedací soupravu a staré sedačky se potřebujete zbavit a nejlépe jí někam vyhodit? Pokud nemáte dopravu nové sedací soupravy oslovte nás. Novou sedačku vyzvedneme z některých obchodních domů jako je IKEA, Sconto, XXXLutz či jiného, dovezeme a o likvidaci té staré se také postaráme. Vyzkoušejte nás a nebudete litovat. Snažíme se o to, aby každý náš zákazník byl vždy maximálně spokojený. Likvidace staré sedací soupravy je tak snadné.