Stěhování trezorů Praha

Pokud hledáte v Praze stěhování trezoru z vaší kanceláře, firmy nebo domácnosti, rádi vám nabídneme naše služby v oblasti stěhování těžkých břemen. Jsme vybaveni technikou, díky které pro nás není problém přestěhovat téměř

Pokud hledáte v Praze stěhování trezoru z vaší kanceláře, firmy nebo domácnosti, rádi vám nabídneme naše služby v oblasti stěhování těžkých břemen. Jsme vybaveni technikou, díky které pro nás není problém přestěhovat téměř jakýkoli těžký předmět. Ve většině případů je potřeba udělat prohlídku naším stěhovacím technikem, která je pro vás zcela zdarma. Díky této prohlídce vám budeme moci udělat kalkulaci na míru. V Praze existují stovky stěhovacích firem, ale pouze hrstka stěhuje trezory tak, jak by to mělo vypadat. Nejsme žádní pražští pepíci, kteří přijedou a nic neřeší, jako je to u většiny lidí, kteří si půjčí dodávku a myslí si, že jsou mistři světa. Důležitá je opatrnost, bezpečnost a mít celou věc promyšlenou. Nejde trezor vzít a bezmyšlenkovitě jít. Ať už budete mít jakékoli přání se stěhováním vašeho trezoru v Praze, nebo jakémkoli místě České republiky, budeme se snažit naplnit očekávání.

Proč je prohlídka před stěhováním trezoru důležitá?

Není to jen kvůli určení ceny pro vás jako zákazníka, ale technik si s vámi projde prostory, odkud má být trezor přestěhován, probere s vámi možné varianty a navrhne co možná nejlepší řešení. Díky tomu tak bude cesta pro stěhováky, kteří k vám přijedou snazší a levnější. Důležité je znás i prostory, kam se má trezor nastěhovat. Je důležité vědět patra, šířku schodů, nosnost pater a případně výtahů. Ne při každém stěhování trezoru je potřeba znát vše důkladně. Záleží na váze a velikosti trezoru. Pokud budeme stěhovat trezor, který bude vážit 200kg tak se nejedná o nic neobvyklého, naopak pokud by nás čekal trezor s váhou 1.000kg je to už jiné. Každý přesun takto těžkého předmětu se musí dobře naplánovat. Postaráme se o bezpečný přesun vašeho trezoru. Stěhování pro nás je hračkou.