Stěhování v Praze i po Praze a okolí

Pokud přemýšlíte o stěhování v Praze, nebo jejím okolí, případně potřebujete přemístit jen pár kousků nábytku k Vaší babičce, mamince, či dědečkovi, nebo tatínkovi jedná se o vcelku jednoduchý úkol, který lze vyřešit za pár hodin

Pokud přemýšlíte o stěhování v Praze, nebo jejím okolí, případně potřebujete přemístit jen pár kousků nábytku k Vaší babičce, mamince, či dědečkovi, nebo tatínkovi jedná se o vcelku jednoduchý úkol, který lze vyřešit za pár hodin oproti běžnému stěhování po Praze, nebo dokonce po České republice. Naše stěhovací firma zajišťuje nejen zapůjčení stěhovacích krabic a boxů na šaty, ale také jsme schopni Vám veškeré věci doma zabalit, poskládat do krabic a následně naložit a přestěhovat. Je na každém z nás, jakou službu u nás zvolí a jakou finanční představu o ceně má.

Pokud se jedná jen o obměnu nábytku a chcete dovézt nový nábytek z obchodních domů, od nás na místě vše vybalit a smontovat, dokážeme se postarat i o tento druh práce. Navíc dokážeme starý nábytek odvézt na sběrný dvůr, kde jej nechají odborně zlikvidovat. Můžeme také pouze vyklidit vaší nemovitost v Praze, nebo jejím okolí.

Pokud tedy přemýšlíte o stěhování v Praze, nebo České republice, budeme rádi, pokud se obrátíte na naše pracovníky, kteří vám rádi pomohou a navrhnou nejlepší řešení pro vaše stěhování.

Chcete-li zjistit cenu vašeho konkrétního stěhování, můžete pro orientaci využít náš ceník stěhování v Praze či se obrátit přímo na nás.